پله چوبی داخل ساختمان :

 

 

پله‌های داخل ساختمان را می‌توان هم به‌عنوان تهدید و هم به‌عنوان یک فرصت عالی برای زیبا نشان دادن فضا خانه داست. اگر درست به طراحی پله خانه‌تان فکر نکنید و یک برنامه ریزی اصولی نداشته باشید، ممکن است هر روز از دیدن پله‌های نازیبای خانه تا ناراحت شوید؛ اما اگر به این قسمت به دید یک فرصت عالی نگاه کنید، می‌توانید با اجرای ایده‌های خاص و منحصر به فرد، از حضور در خانه لذت ببرید. یکی از روش‌هایی که می‌توان برای ساخت پله در نظر گرفت، ساخت پله‌های چوبی و یا پوشش پله سیمانی یا فلزی با چوب است. شما می‌توانید پله‌های سیمانی موجود در خانه‌تان را با چوب بپوشانید و به‌گونه‌ای این کار را انجام دهید که هیچ اثری از سیمان باقی نماند.

اگر به دنبال ساخت یک اثر هنری زیبا هستید، از هنر منبت کاری استفاده کنید. ایستگاه ستون، بهترین نقطه برای نمایش هر چه بیشتر این اثر هنری است. در این نوشته ما مجموعه‌ای از زیباترین مدل‌های پله چوبی داخل ساختمان را از سراسر فضای مجازی گردآوری کرده‌ایم. امیدواریم این ایده‌ها مناسب باشند.

 

 

برای ساخت پله شناور ابندا یک تر آهن قوی در داخل دیوار نصب می شود و در مرحله ی بعد کف پله های فلزی به آن نصب می شود و با استفاده از چوب کاور می شوند.

 

ایده های ساخت پله چوبی

 

 

ترکیب فلز و چوب برای ساخت پله

 

 

استفاده از سرسره در کنار پله برای بازی کودکان

 

ساخت جاکتابی در زیر پله و استفاد از فضای پرتی پله

 

 

پله گرد چوبی

 

پله گرد منبت کاری شده

 

 

استفاده از اسلب برای ساخت پله

 

 

پله درختی چوبی

 

 

استفاده از فرفورژه برای نرده پله چوبی

 


نرده پله طرح شاخه ای

 

 

لینک کوتاه این مطلب مناسب جهت ارسال به دیگران : https://mobinchoob.com/7797